Get Adobe Flash player

"Az ember úgy változtathatja meg életét, hogy megváltoztatja gondolkodását."

William James

coachoknyiltnapSzeretettel és lelkesen várunk minden érdeklődőt

2011. március 12-én (szombaton) 10-18 óra között 

Budapesten, a Bécsi út 25. alatt (Carion Székház) tartandó rendezvényünkre! 

Szívesen látunk mindenkit, akiket érdekel a life coaching (akár azért, mert tudja mi az, akár éppen mert nem), akiket érint vagy érdekel az alábbi témák valamelyike, akik szívesen kipróbálnának a helyszínen ingyenesen egy egyéni coaching ülést.

Előadások, prezentációk lesznek többek között a következő témákban:

10:00 A szingli női vezető – A női vezető párkeresési és párkapcsolati problémái

utána workshop (Sipos Betty – az S.O.S. Szerelem Társkereső Ügynökség részéről –

www.30felett.hu)

11:00 Az ígéret földjén mindig egyensúlyban van a munka és a magánélet. Nálad mi a

helyzet? - Dara Péter coach előadása (http://devise.hu/)

12:00 Ideje lenne (már jó ideje), hogy valamin változtass? - Bakos Zsuzsi coach előadása az életmódváltásra való felkészülésről, különös tekintettel menyasszonyokra

(www.fittara.jadejoga.hu)

13:00 Coaching kontra védőnői tanácsadás – Olaj Mónika coach/védőnő előadása

(mammamia.blog.hu)

14:00 Pénzügyi intelligencia – Himer Csilla coach előadása a jó(l)lét coaching témájában,

majd workshop (bejelentkezős): Milyen pénzügyi személyiségtípusba tartozom? Hogyan

gyűjtöm-költöm a pénzt? (www.eznemjatek.hu)

15:30 Egészséges vagy? Hogy maradj is – ne csak a betegségekkel, a stresszel is vigyázz! -

Nagy Emese healthcoach előadása (www.healthcoaching.hu)

16:30 Egészséges-Önző-Képző – Hogyan menedzseljem jól magam? - Hegedüs Erika coach

előadása (www.venuszok.hu)

 

Interaktív workshop-okat tartunk, többek között:

- Ismerd meg önmagad – Rajzoljunk együtt! - Dóra Judit coach-csal

- Interaktív, társasjáték alapú coaching, ami segít megérteni, hogy változtathatsz a bőséghez

való viszonyodon - Starcz Emese coach-csal

-Hangtálakkal a belső harmóniáért – Ludvig Rita coach-csal

 

A fenti programmal párhuzamosan ingyenes egyéni coachingot vállalnak a helyszínen a Lemma Coaching (www.CoachOK.hu) következő coach-ai (akiknél előre emailben be lehet jelentkezni):

Agócs Magdolna (www.coachok.hu/agocs-magdolna-coach/)

Ádám Viktor (www.coachok.hu/adam-viktor-coach/)

Arzenovits Krisztina (www.coachok.hu/arzenovits-krisztina-coach/)

Broder Ferenc (www.coachok.hu/broder-ferenc-coach/)

Dara Péter (www.coachok.hu/dara-peter-coach)

Dobák Klára (www.coachok.hu/dobak-klara-coach/)

Dóra Judit (www.coachok.hu/dora-judit-coach/)

F. Tóth Krisztina (www.coachok.hu/f-toth/)

Filipidisz Ildikó (www.coachok.hu/ludvig-rita-coach/)

Gyeneiné Zaka Rita (www.coachok.hu/gyeneine-zaka-rita-coach/)

Hegedüs Erika (www.coachok.hu/hegedus-erika-coach/)

Himer Csilla (www.coachok.hu/himer-csilla-coach/)

Horváth Aliz (www.coachok.hu/horvath-aliz-coach/)

Kudlik Ildikó (www.coachok.hu/kudlik-ildiko-coach/)

Nagy Emese (www.coachok.hu/nagy-emese/)

Olaj Mónika (www.coachok.hu/olaj-monika-coach/)

Sipos Betty (www.coachok.hu/sipos-betty-coach/)

Starcz Emese (www.coachok.hu/starcz-emese-coach/)

Szigeti Katalin (www.coachok.hu/szigeti-katalin-coac/)

Varga Melinda (www.coachok.hu/varga-linda-coach/)

Vass Brigitta (www.coachok.hu/vass-brigitta-coach/)

Virágh Anna (www.coachok.hu/viragh-anna-coach/)

 

A rendezvényen való részvétel ingyenes. Kérjük a részvételi szándékot előre jelezni a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen!

 

Bukovszky Eszter

programszervező

Kövess a facebook-on:



Hírlevél feliratkozás:

Feliratkozás

Bejelentkezés